DRUKUJ

 

Zaproszenie

Publikacja:

 11-08-14

Autor:

 - Elwira
Witam serdecznie!

Na początku chciałam poinformować, że swego czasu gościłam tutaj często, tu też, pod nickiem Rzepusia, publikowałam swoje pierwsze teksty. Na usunięcie konta wpłynęło wiele czynników, głównie osobistych. Jestem z Wami pod innym pseudonimem i mniej, ponieważ praca i obowiązki zawodowe nie pozwalają mi na czynny udział w życiu kilku portali literackich. Zauważyłam też, że szczerość nie jest mile widziana pod tekstami i spotyka się z odwetem, a ja nie mam ochoty narażać się na złośliwości niespełnionych „twórców”. Jestem na to za duża.

Nie mniej jednak bardzo miło wspominam pobyt na opowiadaniach oraz nawiązane tą drogą znajomości. Dlatego chciałam Was poinformować o kilku sprawach.

1. Założyłam blog, na którym można swobodnie komentować moje teksty. Wszystkich serdecznie zapraszam: WWW.atena-literaplog.blogspot.com
2. Powieść, której fragmenty publikowałam tutaj została wydana w postaci ebooka i można ją kupić tutaj: www.e-bookowo.pl/ebooks/7/214/proza/tohanska_branka
3. Powieść, której fragmenty też można było tu przeczytać niebawem ukaże się drukiem. O wszystkim będę informować, jeśli będą chętni.

Pozdrawiam serdecznie.

Data:

 2011

Podpis:

 Elwira

http://www.opowiadania.pl/main.php?id=showitem&item=69462

 

Powyższy tekst został opublikowany w serwisie opowiadania.pl.
Prawa autorskie do treści należą do ich twórcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szczegóły na stronie opowiadania.pl