https://www.opowiadania.pl/  

Zarejestruj się  Kontakt z nami  Pomoc 

 

Moje konto Moje portfolio
Ulubione opowiadania
autorzy

Strona główna Jak zacząć Chcę poczytać Chcę opublikować Autorzy Katalog opowiadań Szukaj
Sponsorowane Polecane Ranking Nagrody Poscredy Wyślij wiadomość Forum

Sponsorowane:
30

Pięć Domen: Tom 2 - Wiatry Zmiany: cz. 64

  Odliczanie: Dwa...  

UŻYTKOWNIK

Nie zalogowany
Logowanie
Załóż nowe konto

KONKURS

W czerwcu nagrodą jest książka
Cujo
Stephen King
Powodzenia.

SPONSOROWANE

Pięć Domen: Tom 2 - Wiatry Zmiany: cz. 64

Odliczanie: Dwa...

Hagan - Wyjście w mrok

Pierwsze fanowskie opowiadanie w świecie Conana Barbarzyńcy, autorstwa R.E.Howarda.

Hagan - Ciało bez kości

Drugie fanowskie opowiadanie w świecie Conana Barbarzyńcy, autorstwa R.E.Howarda. Kolejne pojawi się niebawem. (Prolog w opowiadaniu Wyjście w mrok)

Moc słów

- Wojna przyszła do nas niepostrzeżenie - budzisz się pewnego ranka i już jest. - Gdzie jest, mamo? - zapytała matkę moja sześcioletnia siostra, przecierając zaspane oczy. - Wszędzie, moje dziecko, wszędzie... - odpowiedziała

Sen o Ważnym Dniu

Opowiadanie napisane na konkurs związany ze słowem "JUBILEUSZ". Horror... swego rodzaju (nie do końca poważny).

Bliskie spotkania

Chodźmy...

Podstęp

Historia trudnej miłości, która powraca po latach.

Krzyż

Traumatycznie. Przeczytaj i spróbuj zrozumieć, co powinno spotkać właśnie Ciebie.

Liście lecą z drzew

Krótki wiersz

Brak

Wiersz filozoficzny

REKLAMA

grafiki on-line

WYBIERZ TYP

Opowiadanie
Powieść
Scenariusz
Poezja
Dramat
Poradnik
Felieton
Reportaż
Komentarz
Inny

CZYTAJ

NOWE OPOWIAD.
NOWE TYTUŁY
POPULARNE
NAJLEPSZE
LOSOWE

ON-LINE

Serwis przegląda:
2225
użytkowników.

Gości:
2225
Zalogowanych:
0
Użytkownicy on-line

REKLAMA

FORUM-odpowiedzi

kategoria:  

WYDAWNICTWO W INTERNECIE

forum:  

Opowiadania.pl

temat:  

Komentowanie

opis:  

jw.
nowy temat NOWY TEMAT ODPOWIEDZ
temat otwarty Komentowanie

Wyświetleń
5405

jw. Odpowiedzi
52
Temat utworzony:2011-05-01 23:10:45  
Przez: Konto usunięte
Ostatni post:2015-03-11 14:18:49  
Od: belladonna

POSTY

znalezionych: 52 na 4 stronach
pierwsza   poprzednia poprzednia   1  2  3  4    następna następna  ostatnia

-

Konto usunięte
2011-05-01 23:10:45  Temat: Komentowanie
Kurde, dlaczego nie mogę komentować? :(

20995

alanewa
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2011-05-20 15:14:00  Temat
też chciałem o to zapytać. Jak to tu jest z komentowaniem/ocenianiem?

20593

polapane
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2011-05-20 23:15:22  Temat: komenty i oceny
Komentarze można dodawać po trzech dniach od zapisania się na portal, a oceny po tygodniu.
Odpowiadać na otrzymane komentarze można od razu. Wyskakuje co prawda jakaś dziwna informacja, że coś jest niehalo, ale nie należy się przejmować.
Pozdrawiam.

22303

Ardel
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2012-06-01 10:01:31  Temat
Odnośnie komentowania - sądzę, że można byłoby wprowadzić jakkolwiek możliwość zgłaszania postów do administratora strony. Posty w stylu „......................................................................................
........
.............................................................................................
.
.............................................................................................
.
.................................................................................. ”, czyli mam 300 znaków i czyjeś punkty, co jest po prostu irytujące, gdyż człowiek widzi komentarze, chce się dowiedzieć czegoś na temat swojej twórczości, a widzi jakiegoś floodera. Może byłoby warto coś z tym zrobić?

22331

Smith12
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2012-06-01 11:01:47  Temat: ...
Ardel, przyłączam sie do twojego apelu. Strasznie mnie to wkurza, gdy zamiast komentarza widzę u siebie te wspaniałe kropki. Straciłem już w ten sposób 1550 punktów, choć może nie tyle o punkty mi chodzi, co o jakieś zasady. Użytkowniczka o której mowa, jak widziałem, nie ma żadnych publikacji, za to ponad sto komentarzy, z których większość (może nawet wszystkie?) to te treściwe kropki. Nie można by jej stąd wyeliminować, czy coś?

22939

torg
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2012-12-03 13:43:34  Temat: też nie mogę komentować
a już 4 dni od daty rejestracji, o co chodzi?

17379

irask2
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2012-12-05 17:50:36  Temat
Zgłoście problem administracji. Niech się zajmą trollem wstawiającym kropki zamiast komentarzy. Miałem identyczny przypadek jak Wy, i administracja załatwiła sprawę całkiem szybko.

15802

SzaryCzłowiek
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2013-01-28 14:23:21  Temat: komentowanie
Powstrzymywałem się od napisania tego, ale nie mogę, bo osłabia mnie lektura "komentarzy" widocznych na głównej stronie. Pewien użytkownik wystawia setki "komentarzy" o identycznej treści: "za krótkie by móc coś powiedzieć" "za długie, nikt nie przeczyta" "myślę że 3 nie powinna być krzywdząca". Rozumiem, można czasem napisać coś takiego, ale hurtowo? Wczoraj czy przedwczoraj popatrzyłem na stronę główną i zobaczyłem (nie pierwszy raz) litanię: za krótkie by móc coś powiedzieć za krótkie by móc coś powiedzieć za krótkie by móc coś powiedzieć.
Jeśli nie masz nic do powiedzenia - to nic nie mów, rany. Jaki sens mają komentarze myślę że 3 nie powinna być krzywdząca myślę że 2 nie powinna być krzywdząca myślę że 4 nie powinna być krzywdząca?
Przecież autorzy widzą oceny swoich prac? Te komentarze NIC nie wnoszą.
Mam nadzieję, że ta osoba przemyśli i rozbuduje swoje recenzje, nie stając się od razu moim wrogiem, bo śmiałem zwrócić uwagę

19791

Wojtarro
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2014-05-31 17:05:57  Temat: Komentarze
Cóż... Może to nie jest wielkie odkrycie, ale zauważyłem, że na portalu nowe teksty są dodawane częściej niż komentarze. Smutne... Zarówno dla autorów, którzy dopiero raczkują i potrzebują wytknięcia im błędów i pomocy, jak i dla nie całkiem początkujących, którzy mają już coś do powiedzenia. :p

-

Konto usunięte
2014-06-02 20:42:07  Temat
Bynajmniej nie jest to przypadłość dotycząca tego jednego portalu. To niestety zjawisko powszechne. Sądząc po przebiegu (niezalogowani goście) czytających nie brakuje. Za to takich, którzy chcieliby zostawić po sobie ślad jest już o wiele mniej. Komentuje nieliczna, stała ekipa. I jak mówiłam, nie tylko opowiadania. pl cierpią na brak aktywnych użytkowników.

24714

tomdzio
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2014-09-10 12:07:22  Temat
Niewielka liczba komentarzy jest spowodowana sposobem działania serwisu opowiadania.pl. Żeby wystawić komentarz a nawet aby wystawić ocenę trzeba się zarejestrować i jeszcze parę dni odczekać. To za dużo zachodu dla przeciętnego czytelnika. O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć ograniczenie w wystawianiu komentarzy to zupełnie nie rozumiem czemu wystawianie ocen jest tak skomplikowane? Jeżeli widzę fajne opowiadania przeczytana parę tysięcy razy posiadające 0 (słownie: zero) ocen to coś jest nie tak.

10280

Z@BIEL@CZEK
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2014-09-10 14:18:20  Temat
Tomdzio, brak komentarzy wynika z czystego lenistwa. Przecież trzeba tekst najpierw przeczytać, później sklecić kilka bardziej lub mniej konstruktywnych zdań. A to przecież takie meczące. Już się zmęczyłem komentując Twój wpis. Muszę odpocząć. Gdzie jest kanapa?

24714

tomdzio
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2014-09-11 13:51:35  Temat
Z@BIEL@CZEK, nie chodzi o lenistwo w skleceniu kilku zdań komentarza. Problem jest w tym, że przypadkowy czytelnik po skończeniu lektury jest pozbawiony możliwości napisania tych kilku zdań, a nawet kliknięcia w skalę ocen! Aby to zrobić musi przebrnąć przez procedurę rejestracyjną i swoje odczekać, a na to przeciętny internauta jest już za leniwy ;-).

-

Konto usunięte
2014-09-12 11:13:27  Temat
Witajcie - chłopaki chyba :).
Staram się komentować, kiedy tylko czas pozwoli. Oceniam rzadziej - czasami zwyczajnie trudno wystawić ocenę, zwłaszcza z dostępnej skali. W komentarzach skupiam się na tym, co w tekście rzuciło mi się w oczy - powiedzmy "zazgrzytało" - i jeśli wymieniam te miejsca, to w nadziei, że będzie to autorowi służyło pomocą. Chociaż czasami jest trochę niezręcznie, bo przecież nie jestem jakimś ekspertem.
Chciałam jeszcze tylko dodać w temacie oceny i komentarzy - mam konto także na innym portalu, nazwijmy to pseudo literackim. W ostatnich dniach zauważyłam krytyczny komentarz pod jednym z moich tekstów (tutaj ocenionym zupełnie przyzwoicie, czyli wysoko). Komentarz nie należał do merytorycznych, żadnych konkretów - co wzbudziło moje podejrzenia, jednakże weszłam na konto oceniającej osoby, w nadziei, że jest kimś kompetentnym. Poczytałam teksty... Niestety, błędy ortograficzne, koszmarki stylistyczne itp. Pod kilkoma tekstami wypunktowałam konkretne błędy. Już następnego dnia miałam słabe oceny pod każdym z moich tekstów plus komentarze jednakowej treści, brzmiące mniej więcej: "słabe, nie zatrzymuje, nie wychodzi ci pisanie, miej miły dzień (dosłownie)". Wspominam o tym, bo na forum czytałam dyskusję na temat "zemsty" za negatywne komentarze - i z dumą oświadczam, że doświadczyłam takowej (pozytywna rzecz jest taka, że nie na tym portalu). Dodam tylko, że osoba mszcząca się w ten płytki sposób jest 38-letnią kobietą... mentalnie na etapie gimnazjum.
No to - komentujmy zatem :)

-

Konto usunięte
2014-09-12 12:42:57  Temat
Tomdzio - na forach jest limit co najmniej 10 postów, tutaj, trzy dni czekania. Nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie i co chodzi mu po głowie, więc lepiej jeśli ochłonie, zanim wrzuci komentarz lub ocenę w przypływie złości (niektórzy i tak wstawiają, ale większość odpadnie).

Co do samego komentowania. Wydaje mi się, że nie każdy jest świadom, po co. W większości są to krótkie stwierdzenia: {i}Podobało się{/i}/{i}nie podobało się{/i} (generalizuję rzecz jasna). Jednak jestem tego zdania, że nie tylko dzięki pisaniu opowiadań się uczymy, ale dzięki pisaniu, czytaniu i komentowaniu. Zwłaszcza dobrym komentowaniu. Im więcej błędów lub ewentualnych kontrowersji wskażemy, tym sami możemy bardziej skorzystać. Nikt nam za to nie płaci, ale dlaczego pozbawiać się tak dobrego środka, który pozwala na rozmowę z autorem i wymianę doświadczenia?

znalezionych: 52 na 4 stronach
pierwsza   poprzednia poprzednia   1  2  3  4    następna następna  ostatnia
Hagan - Wyjście w mrok Hagan - Ciało bez kości Moc słów
Pierwsze fanowskie opowiadanie w świecie Conana Barbarzyńcy, autorstwa R.E.Howarda. Drugie fanowskie opowiadanie w świecie Conana Barbarzyńcy, autorstwa R.E.Howarda. Kolejne pojawi się niebawem. (Prolog w opowiadaniu Wyjście w mrok) - Wojna przyszła do nas niepostrzeżenie - budzisz się pewnego ranka i już jest. - Gdzie jest, mamo? - zapytała matkę moja sześcioletnia siostra, przecierając zaspane oczy. - Wszędzie, moje dziecko, wszędzie... - odpowiedziała
Sponsorowane: 20
Auto płaci: 20
Sponsorowane: 20
Auto płaci: 20
Sponsorowane: 20

 

grafiki on-line

KATEGORIE:

więcej >

Akcja
Dla dzieci
Fantastyka
Filozofia
Finanse
Historia
Horror
Komedia
Kryminał
Kultura
Medycyna
Melodramat
Militaria
Mitologia
Muzyka
Nauka
Opowiadania.pl
Polityka
Przygoda
Religia
Romans
Thriller
Wojna
Zbrodnia
O firmie Polityka prywatności Umowa użytkownika serwisu Prawa autorskie
Reklama w serwisie Statystyki Bannery Linki
Zarejestruj się  Kontakt z nami  Pomoc
 

www.opowiadania.pl Copyright (c) 2003-2024 by NEXAR All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prawa autorskie do publikowanych treści należą do ich autorów. Nazwy i znaki firmowe innych firm oraz produktów należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu informacyjnym.