https://www.opowiadania.pl/  

Zarejestruj się  Kontakt z nami  Pomoc 

 

Moje konto Moje portfolio
Ulubione opowiadania
autorzy

Strona główna Jak zacząć Chcę poczytać Chcę opublikować Autorzy Katalog opowiadań Szukaj
Sponsorowane Polecane Ranking Nagrody Poscredy Wyślij wiadomość Forum

Sponsorowane:
30

Pięc Domen: Tom 2 - Wiatry Zmiany: cz. 15

  ROZDZIAŁ II:  

UŻYTKOWNIK

Nie zalogowany
Logowanie
Załóż nowe konto

KONKURS

We wrześniu nagrodą jest książka
Lata
Annie Ernaux
Powodzenia.

SPONSOROWANE

Pięc Domen: Tom 2 - Wiatry Zmiany: cz. 15

ROZDZIAŁ II:

Hagan - Ciało bez kości

Drugie fanowskie opowiadanie w świecie Conana Barbarzyńcy, autorstwa R.E.Howarda. Kolejne pojawi się niebawem. (Prolog w opowiadaniu Wyjście w mrok)

Hagan - Wyjście w mrok

Pierwsze fanowskie opowiadanie w świecie Conana Barbarzyńcy, autorstwa R.E.Howarda.

BLÓŹNIERSTFO

Wygłup metafizyczny... Historyjka o ostatniej szansie danej ludzkości. Uwaga, może urazać uczucia religijne, a nawet antyreligijne

Dzwonnik z Notre Dame

W gruzy się sypie...

Bliskie spotkania

Chodźmy...

TENEBRIS

Ciemność jest wokół nas. A jeśli jest także w Tobie?

INNI

Och, młodzi moi, okultyzm to Wasz wróg! (Z dorosłymi nie inaczej...) Całość w księgarniach.

Podstęp

Historia trudnej miłości, która powraca po latach.

Krzyż

Traumatycznie. Przeczytaj i spróbuj zrozumieć, co powinno spotkać właśnie Ciebie.

REKLAMA

grafiki on-line

WYBIERZ TYP

Opowiadanie
Powieść
Scenariusz
Poezja
Dramat
Poradnik
Felieton
Reportaż
Komentarz
Inny

CZYTAJ

NOWE OPOWIAD.
NOWE TYTUŁY
POPULARNE
NAJLEPSZE
LOSOWE

ON-LINE

Serwis przegląda:
2686
użytkowników.

Gości:
2686
Zalogowanych:
0
Użytkownicy on-line

REKLAMA

FORUM-odpowiedzi

kategoria:  

WYDAWNICTWO W INTERNECIE

forum:  

Opowiadania.pl

temat:  

Brak Komentarzy

opis:  

Loguję się na opo i 5 ostatnich komentarzy to moje komentarze z poprzedniego dnia!!!
nowy temat NOWY TEMAT ODPOWIEDZ
temat otwarty Brak Komentarzy

Wyświetleń
1054

Loguję się na opo i 5 ostatnich komentarzy to moje komentarze z poprzedniego dnia!!! Odpowiedzi
15
Temat utworzony:2014-11-27 09:28:04  
Przez: Kern
Ostatni post:2015-02-06 00:26:35  
Od: Smith12

POSTY

znalezionych: 15 na 1 stronach

9673

Kern
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2014-11-27 09:28:04  Temat: Brak Komentarzy
Loguję się na opo i 5 ostatnich komentarzy to moje komentarze z poprzedniego dnia!!!
To chyba oznacza, że
w ciągu 24h nie dodano ani jednego komentarza. Może trzeba jednak umożliwić komentarze gością? W przeciwnym wypadku ten portal umrze i zmieni się w szufladę na nieczytane pisemka.

22331

Smith12
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2014-11-27 13:00:00  Temat
Zgadzam się - temat był już poruszany, jednak chyba warto o tym przypominać. Oczywiście jestem za tym, by "goście" mogli jednie (lub "aż") komentować, w żadnym wypadku nie oceniać (za i przeciw wypisałem w innym, podobnym temacie). Uniemożliwienie komentowania osobom "spoza" Opowiadania.pl ma pewnie jakieś swoje uzasadnienia, np. kulturalne, jednak można chyba założyć, że serwis literacki odwiedzają zazwyczaj ludzie kulturalni. Zawsze też można umożliwić komentowanie osobom niezalogowanym na okres próbny - jeśli pomysł się nie sprawdzi, np. komentarzy wcale nie przybędzie i/lub staną się wulgarne, możliwość ta zostałaby cofnięta.

1042

gufy
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2014-11-27 21:56:54  Temat
Popieram was obu. Wejść 150 komentarzy zero. Przy 1600 wejściach 15 komentarzy. Właściwie nie wiadomo, czy ktoś czyta, czy tylko przez pomyłkę zajrzał i uciekł. Wiem, sam czasem czytam coś bez logowania. Gości 561, zalogowanych 2 , gdyby nawet w tych 500 połowa było nie zalogowanych użytkowników to i tak ktoś z tej drugiej połówki może coś by napisał pod bazgrołkiem, a tak to pomaleńku zamieramy. Może faktycznie wprowadzić na próbny okres komentowanie dla niezalogowanych. Co na to Admin?

2745

Artur Dubis
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2014-11-27 23:32:12  Temat: Chyba niezbyt dobry pomysł
Ja mam mieszane odczucia wobec tej propozycji. Obawiam się, że - czytając wypociny, lub raczej może wymiociny niektórych rozchwianych emocjonalnie grafomanów-ekspertów-od-wszystkiego, w szczególności zaś pseudokatolickich domorosłych politologów, którzy swe ja-wiem-najlepiej rady i 'ekspertyzy' reklamują na pierwszej stronie - mógłby nastąpić niekontrolowany zlot prawicowych oszołomów z różnego typu dysfunkcjami, od tych ze stwierdzoną (lub nie) dysleksją lub dysortografią (takich kilku zresztą już tu mamy!), po ludzi z naprawdę poważnymi zaburzeniami psychicznymi (tacy też tu są!). Nietrudno mi też sobie wyobrazić dwóch takich naczelnych pieniaczy tego portalu codziennie piszących pod nowym, wymyślonym szybko, nickiem, całkiem już anonimowo obrażających tych nie myślących tak jak Prezes Tysiąclecia, czy bogowie wiedzą jaki jeszcze inny ich guru (zresztą od początku ci najbardziej 'odważni' piszą anonimowo, acz przynajmniej pod jednym, chociaż kto wie?, nickiem).

Niestety, era internetu, z którego korzystali ludzie kulturalni i w miarę poukładani dawno już przeminęła. Dzisiaj byle troglodyta zasiada przed monitorem i - nawet nie potrafiąc podpisać się z imienia i nazwiska - pluje jadem na wszystko i wszystkich. Nie wspominając o tym, że najwięcej zdają się pisać ci, którzy pisać nie potrafią (są tacy, którzy popełniają błąd w dosłownie KAŻDYM zdaniu!) - przypomina to człowieka z wadą wymowy, który usilnie, od lat, startuje w przesłuchaniach na speakera radiowego... Być może już tak przywykł do nieudanych castingów, a być może po prostu pragnie by ktoś chociaż na chwilę go posłuchał. Nawet jeśli będzie to rwący sobie z głowy jakiś operator dźwięku, będący w dodatku stażystą...

Intelektualno-emocjonalnych neandertalczyków jest w sieci zdecydowana większość. Pomysł logowania się jest trafiony, zakładając nawet, że bez niego obeszłoby się bez jakichś ekstremów. Lepiej nie mieć pod utworami nic niż wysyp uśmiechniętych emotikonek czy mało merytorycznych komentarzy à la "Dobre", "Podobało mi się", "Ok", itp. Wielu zalogowanych już użytkowników zostawia takie właśnie wpisy. Właściwie po co? Toż to zwykłe zaśmiecanie portalu.

Co do wyświetlania się ilości gości przeglądających stronę, nie brałbym tego tak na poważnie. Część to zwykłe wyszukiwarkowe boty przeczesujące otchłanie internetu.

9673

Kern
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2014-11-28 09:58:59  Temat: odp
To może dodać opcję na publikacji czy autor zgadza się na komentarze z zewnątrz. Wtedy osoby czujące się zagrożone po prostu zostałyby na obecnym systemie komentowania.

2745

Artur Dubis
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2014-11-28 14:00:59  Temat
O! To brzmi dość rozsądnie.

2745

Artur Dubis
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2014-11-30 02:15:09  Temat
Czy leci z nami pilot? Czy ktoś jeszcze, poza nami, jest jeszcze na pokładzie?

1042

gufy
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2014-12-01 00:13:31  Temat
Kiedyś przechodził przez pokład Admin i zdarzało się, że coś zmieniał. Ostatnio chyba wyskoczył, bo dawno go nie widziałem.

25000

DiValldi
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2015-01-30 18:45:09  Temat: Poparcie dla sprawy
Z tymi komentarzami rzeczywiście należało by coś zrobić.
Chociaż jestem tu dopiero pierwszy dzień jako zarejestrowany użytkownik, to sytuacji pozostaje taka sama jak w waszych postach z przed miesiąca. kilku zalogowanych użytkowników i spor liczba gości. Jeżeli byłaby taka możliwość, to opcjonalne komentarze z zewnątrz mogłyby wprowadzić jakiś powiew świeżości do serwisu. Tak jak było zasugerowane wyżej. Autorzy powinni mieć możliwość udostępniania do komentowania dla gości.
Wiadomo zwiększyło by to nakład pracy dla moderatora/admina jednak plusy takiego rozwiązania przemawiają za chociażby rozważeniem takiej opcji.

24977

Mikiruki
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2015-01-31 17:47:22  Temat
Ja w ogóle nie rozumiem czemu osoby po rejestracji nie mogą ani oceniać tekstów ani ich komentować od razu tylko muszą poczekać aż dostaną zezwolenie.

10280

Z@BIEL@CZEK
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2015-02-01 10:49:53  Temat
Goście (czyli osoby zupełnie anonimowe) zostawialiby tylko komentarze typu "co za gówno", "dno", "grafomania" itd. I stawialiby pałę za pałą. Nie liczcie na komentarze osób, którym nawet nie chce się zadać trudu, żeby się zarejestrować. Poza tym, ci niby "goście" to nikt inny tylko niezalogowani portalowicze.

16484

brudnopis
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2015-02-05 18:37:21  Temat
Nie mogę się zgodzić z Zabielaczkiem co do "ludzi, którym nie chce się nawet zarejestrować". Ja regularnie dostaję maile i wiadomości na Facebooku od osób, które przeczytały coś na opowiadania.pl i chciały się podzielić wrażeniami, a nie mają konta. Sama (odkąd posiadam dziesiątki najróżniejszych kont) cierpię na awersję do rejestrowania się w nowych miejscach i rozumiem czemu ludzie nie zakładają konta tutaj. Zwłaszcza, że da się nie zauważyć obniżenia zainteresowania tym portalem (ile lat tu piszę tak źle jeszcze nie było). Dlatego uważam, że umożliwienie komentowania gościom jest niezbędne - przy okazji uderzyłoby to w kółeczka wzajemnej adoracji. A ci, którzy boją się komentarzy "co za gówno" powinni chować swoje teksty do szuflady - takich komentarzy nie da się w żaden sposób uniknąć. Trzeba hartować pośladki przed debiutem książkowym :)

16484

brudnopis
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2015-02-05 18:46:42  Temat
A! I jeszcze jedno - przepraszam, ale muszę plunąć sobie jadem na lewo :)

"Niestety, era internetu, z którego korzystali ludzie kulturalni i w miarę poukładani dawno już przeminęła. Dzisiaj byle troglodyta zasiada przed monitorem i - nawet nie potrafiąc podpisać się z imienia i nazwiska - pluje jadem na wszystko i wszystkich. "
Jak widać, tryglodytów zasiadających przed monitorem już tutaj mamy. Wystarczy zobaczyć, co niektórzy w jakże kulturalny sposób mają do powiedzenia na temat "prawicowych" użytkowników portalu. Tak jakby te "lewicowe" teksty ZAWSZE były na wyższym poziomie. Bogu dziękujmy, że nikt nie ma prawa decydować o tym, co się publikuje w Internecie. Mielibyśmy tu wtedy jeden wielki TVN i wybiórczą.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich tych, którzy lubią wysłuchiwać opinii ze wszystkich stron.

1042

gufy
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2015-02-05 21:41:05  Temat
Pytanie Artura Dubisa /cholera, nie wiem czy dobrze odmieniłem Twój NIK, w razie czego z góry przepraszam/ z 30.11 ubiegłego roku jak widać nadal aktualne, a moja odpowiedz prawdziwa, Admin wyskoczył, a szkoda bo mógł by zabrać głos "w sprawie"

22331

Smith12
off-line wyślij wiadomość cytuj dodaj do ulubionych autorów
2015-02-06 00:26:35  Temat
Z drugiej strony portal teoretycznie zyskuje na zarejestrowanych użytkownikach (chociażby w statystykach) więc po części można administrację zrozumieć. Nie zmienia to faktu, że "uwolnienie" komentarzy mogłoby tę stronę nieco ożywić a sam pomysł, by to autorzy decydowali o tym, czy zgadzają się na komentarze "z zewnątrz" brzmi bardzo rozsądnie.
Inne rozwiązanie to umieszczenie przez autora pod każdym tekstem informacji dla niezarejestrowanych użytkowników, że w razie potrzeby mogą swoje spostrzeżenia wyrażać w mailu lub na fb (oczywiście jeśli ktoś chce udostępnić maila lub fb) jednak to naprawdę jest niepotrzebna komplikacja i trochę zbyt kuriozalnie wygląda.

znalezionych: 15 na 1 stronach
Hagan - Ciało bez kości Hagan - Wyjście w mrok BLÓŹNIERSTFO
Drugie fanowskie opowiadanie w świecie Conana Barbarzyńcy, autorstwa R.E.Howarda. Kolejne pojawi się niebawem. (Prolog w opowiadaniu Wyjście w mrok) Pierwsze fanowskie opowiadanie w świecie Conana Barbarzyńcy, autorstwa R.E.Howarda. Wygłup metafizyczny... Historyjka o ostatniej szansie danej ludzkości. Uwaga, może urazać uczucia religijne, a nawet antyreligijne
Sponsorowane: 20
Auto płaci: 20
Sponsorowane: 20
Auto płaci: 20
Sponsorowane: 15
Auto płaci: 50

 

grafiki on-line

KATEGORIE:

więcej >

Akcja
Dla dzieci
Fantastyka
Filozofia
Finanse
Historia
Horror
Komedia
Kryminał
Kultura
Medycyna
Melodramat
Militaria
Mitologia
Muzyka
Nauka
Opowiadania.pl
Polityka
Przygoda
Religia
Romans
Thriller
Wojna
Zbrodnia
O firmie Polityka prywatności Umowa użytkownika serwisu Prawa autorskie
Reklama w serwisie Statystyki Bannery Linki
Zarejestruj się  Kontakt z nami  Pomoc
 

www.opowiadania.pl Copyright (c) 2003-2023 by NEXAR All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prawa autorskie do publikowanych treści należą do ich autorów. Nazwy i znaki firmowe innych firm oraz produktów należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu informacyjnym.