DRUKUJ

 

Początki.

Publikacja:

 12-01-08

Autor:

 klaudyna93
Nowy Rok jest podobno początkiem tego lepszego, ciekawszego życia. Decyzje stają się mądrzejsze, rozważniejsze, wszystkie elementy bardziej do siebie pasują.
Przyjmijmy, więc teraz drogi czytelniku, że masz 20 lat. Zastanów się czy z roku na rok Twoje życie jest piękniejsze, bardziej beztroskie i czy każdego 1.01 odradzasz się na nowo.
Jak dla mnie to wszystko jest sztuczne i tanie. Jeżeli masz zmienić coś, to zrobisz to choćby i w środku któregokolwiek miesiąca. To dzieje się niezauważalnie, krok po kroku, powoli, ale za to skutecznie. Nikt mi nie powie, że budząc się w Nowym Roku widzi i odczuwa lepszy okres swojego życia od poprzedniego…
W kwestii przemyśleń ostatnio odkryłam jak wielką moc niesie muzyka. W zależności jakiej obecnie słuchasz, Twój nastrój może ulec zmianie lub pogłębić się. Dla tych, którzy mają gorszy dzień i widzą świat w szarych perspektywach z pewnością nie radzę zagłębiać się w „smętach”. Jeżeli chcesz mieć dobry nastrój, włącz coś optymistycznego, jeśli nawet mają to być tylko ”rady spod lady”.
A teraz z okazji Nowego Roku mam propozycję dla każdego, z której ja sama skorzystałam. Idź na jakąś imprezę, gdziekolwiek gdzie jest głośna muzyka. Wmieszaj się w tłum i pozwól swojemu ciału tańczyć. Uwolnij wszystkie swoje rozczarowania, smutki, pretensje, radości. Poruszaj się w rytm tych myśli i zastanów się, co zrobić by kolejny rok był piękniejszy. Nie przejmuj się, że to będą małe kroczki, ale idź z uporem jak osioł.

Ja mam taki plan, chociaż wiem, że nie będzie łatwo.

Data:

 7.01.2012

Podpis:

 klaudyna

http://www.opowiadania.pl/main.php?id=showitem&item=70909

 

Powyższy tekst został opublikowany w serwisie opowiadania.pl.
Prawa autorskie do treści należą do ich twórcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szczegóły na stronie opowiadania.pl