http://www.opowiadania.pl/  

Zarejestruj się  Powiedz o nas innym  Kontakt z nami  Dodaj do ulubionych  Startuj z opowiadań  Pomoc 

 

Moje konto Moje portfolio
Ulubione opowiadania
autorzy

Strona główna Jak zacząć Chcę poczytać Chcę opublikować Autorzy Katalog opowiadań Szukaj
Sponsorowane Polecane Ranking Nagrody Poscredy Wyślij wiadomość Forum

Sponsorowane:
70

Sprawca (fragment)

  Prezentuję fragment mojej pierwszej opublikowanej powieści. Zainteresowanych gorąco zachęcam do zakupu: https://ebookpoint.pl/ksiazki/sprawca-maciej-rogozinski,s_00xk.htm#format/e  

UŻYTKOWNIK

Nie zalogowany
Logowanie
Załóż nowe konto

KONKURS

W lipcu nagrodą jest książka
Regulatorzy
Stephen King
Powodzenia.

SPONSOROWANE

Sprawca (fragment)

Prezentuję fragment mojej pierwszej opublikowanej powieści. Zainteresowanych gorąco zachęcam do zakupu: https://ebookpoint.pl/k siazki/sprawca-maciej-ro gozinski,s_00xk.htm#form at/e

Taedium vitae

Bo czymże jest życie, jeśli nie przygodą na krawędzi?

Czarny motyl

Ledwie mogłam uwierzyć, mój oddech się skrócił. Chyba tylko czarownica mogła przygonić na zatłoczoną po brzegi plażę wielką chmurę czarnych motyli?! Co one szykują?

Topielec

- Tak ślachetnej pani tośmy jeszcze we wsi nigdy nie mieli. Ach, szkoda będzie trochę, jak ją zeżrą. Krótkie i lekkie opowiadanie z serii Wampirojad

Bliskie spotkania...

Chodźmy...

Podstęp

Historia trudnej miłości, która powraca po latach.

Liście lecą z drzew

Krótki wiersz

Dwa dni z życia wariata.

Rozważania o normalności? Co to jest normalność a co nienormalność?

Zapach deszczu.

Takie moje wspomnienia.

Miłość wyborna

Wybebeszę to z Ciebie stanowczo, metodycznie...

REKLAMA

grafiki on-line

WYBIERZ TYP

Opowiadanie
Powieść
Scenariusz
Poezja
Dramat
Poradnik
Felieton
Reportaż
Komentarz
Inny

CZYTAJ

NOWE OPOWIAD.
NOWE TYTUŁY
POPULARNE
NAJLEPSZE
LOSOWE

ON-LINE

Serwis przegląda:
1036
użytkowników.

Gości:
1036
Zalogowanych:
0
Użytkownicy on-line

REKLAMA

POZYCJA: 78715

78715

Uchodźcy, Kopacz i feministki

wersja do druku

wyślij do znajomych

brak ocen

pokaż komentarze

dodaj do ulubionych

Data
15-09-27

Typ
K
-komentarz
Kategoria
Aktualności/Środowisko/Polityka
Rozmiar
4 kb
Czytane
6899
Głosy
0
Ocena
0.00

Zmiany
15-10-21

Dostęp
W -wszyscy
Przeznaczenie
W-dla wszystkich

Autor: SzaryCzłowiek Podpis: Szary Człowiek
off-line wyślij wiadomość pokaż portfolio

znajdź opow. tego autora

dodaj do ulubionych autorów
Co do tak zwanych uchodźców – obowiązuje absolutna poprawność polityczna.

Opublikowany w:

27 IX 2015

Uchodźcy, Kopacz i feministki

Jeśli ktoś sądził, że tak łatwo można się pozbyć Putina – to się przeliczył. Sankcje na Rosję? To zabolało, ale na odwet nie trzeba było długo czekać. To rosyjskie wojska mieszają w Syrii powodując tą szaloną migrację. Ale europejscy politycy nadal mają klapki na oczach i już znowu uważają Władimira za dobrego demokratę, bo obiecał przecież pomóc w walce z islamskim terroryzmem.

Co do tak zwanych uchodźców – obowiązuje absolutna poprawność polityczna. Nie wolno głośno mówić o tym, że to w dużej części młodzi, dobrze ubrani mężczyźni z drogimi komórkami, opracowaną trasą i znajomością miejscowych numerów telefonów. Ktoś ten przerzut organizuje i finansuje? Celnicy przy granicach znajdują kontenery z bronią. Przypadek? Polak, który opisał ataki „uchodźców” na granicy włosko-austriackiej (autokar z turystami został obsmarowany… gównem, a starszą kobietę wyciągnięto za włosy przez okno jej samochodu i próbowano go ukraść) zaczął otrzymywać pogróżki i zablokowano mu konto na Facebooku. Zwykli Polacy sprzeciwiający się islamizacji Polski nazywani są w mediach „nazistami”.

Kochani Niemcy wygrażają nam - że nas zmuszą do przyjęcia „uchodźców” - a sami zakwaterowali ich w… byłych obozach koncentracyjnych. Może dlatego, że widzą jak wygląda „integracja” z islamem – kilka dni temu w Niemczech „uchodźcy” skopali i okradli kobietę w ciąży bo… miała na szyi krzyżyk.

Kochana Kopacz nie pytając Polaków o zdanie (a to coś nowego…) wykonuje rozkazy Merkel. Skoro PO przegra wybory to trzeba zniszczyć Polskę inaczej! Choć złośliwi twierdzą, iż taki pomysł istniał już dużo wcześniej w antypolskich głowach, skoro logo Platformy Obywatelskiej to… Polska pod znakiem półksiężyca.
Ci, którzy tak gorąco nawołują do integracji – niech sami dadzą przykład. Ewo Kopacz zaproś pod swój PRYWATNY dach Abdullacha z rodziną. Zamieszkaj z nim razem, jedz, śpij. Tomaszu Lisie – zamieszkaj razem z Hassanem i jego rodziną.
Co? Nie ma chętnych?... Czyżbyście słyszeli o tym iż muzułanie biorą sobie za „żony” dwunastoletnie dzieci co w cywilizowanych krajach nazywane jest po imieniu PEDOFILIĄ i karane.

Lewica oszalała w nienawiści do chrześcijaństwa zrobi wszystko by je zniszczyć, by rozbić polską tożsamość. Jednak, jak zauważył Max Kolonko lewica sama na siebie ściąga szablę, bo muzułmanie w pierwszej kolejności utną łby waszym ukochanym gejom i lesbijkom.
Feministki oszalały. Oto w „Krytyce Politycznej” feministka apeluje do Polek aby wychodziły za mąż za uchodźców, książąt Orientu bo Polacy to świńskie ryje i kartoflane nosy.

Może jest to jakiś pomysł na feministki? Niech je taki „książę” leje po pysku trzy razy dziennie to zmądrzeje albo… jeszcze bardziej się zakocha w jego egzotycznej urodzie.

Nie każdy uchodźca to fanatyk. Polacy chcą pomagać. Na przykład rodakom, którzy chcą wrócić z Ukrainy do Polski… Ale Polacy nie lubią być zmuszani i wyzywani od nietolerancyjnych ciemnogrodzian, nazistów itp. Niech Niemcy przetrzymujący uchodźców w obozach koncentracyjnych nas nie pouczają. W Polsce od wieków żyją zasymilowani z nami Tatarzy. Polska przyjęła dziesiątki tysięcy uchodźców z Czeczenii. Ale o nich media nie mówią. Bo Czeczeńcy uważają że w Smoleńsku był zamach. No więc według mediów Czeczeńców w Polsce nie ma. Za to są naziści – to znaczy samotne matki z kilkorgiem dzieci dla których Polska nie ma pieniędzy, ale chce je uszczęśliwić sąsiedztwem muzułmanów. Kto nie wie niech się dokształci jak muzułmanie traktują samotne „bezpańskie” kobiety. A feministkom życzę powodzenia w integracji.

PS. Syryjscy uchodźcy otrzymali w Śremie mieszkanie, żywność, opiekę, nawet internet. Bez słowa podziękowania, nocą, uciekli do Niemiec.

Podpis: 

Szary Człowiek 27 IX 2015
 

Dodaj ocenę i (lub) komentarz

wersja do druku

wyślij do znajomych

brak ocen

pokaż komentarze

dodaj do ulubionych

AUTOR WYŁĄCZYŁ OCENIANIE

Twoja ocena:
5 4,5 4 3,5 3 2,5 2 1,5 1

ZALOGUJ SIĘ ŻEBY DODAĆ KOMENTARZ
Twój komentarz:

zmień kolor tła zmień kolor tła zmień kolor tła zmień kolor tła

zmiejsz czcionkę czcionka standardowa powiększ czcionkę powiększ czcionkę
Taedium vitae Czarny motyl Topielec
Bo czymże jest życie, jeśli nie przygodą na krawędzi? Ledwie mogłam uwierzyć, mój oddech się skrócił. Chyba tylko czarownica mogła przygonić na zatłoczoną po brzegi plażę wielką chmurę czarnych motyli?! Co one szykują? - Tak ślachetnej pani tośmy jeszcze we wsi nigdy nie mieli. Ach, szkoda będzie trochę, jak ją zeżrą. Krótkie i lekkie opowiadanie z serii Wampirojad
Sponsorowane: 65
Auto płaci: 65
Sponsorowane: 20Sponsorowane: 16

 

grafiki on-line

KATEGORIE:

więcej >

Akcja
Dla dzieci
Fantastyka
Filozofia
Finanse
Historia
Horror
Komedia
Kryminał
Kultura
Medycyna
Melodramat
Militaria
Mitologia
Muzyka
Nauka
Opowiadania.pl
Polityka
Przygoda
Religia
Romans
Thriller
Wojna
Zbrodnia
O firmie Polityka prywatności Umowa użytkownika serwisu Prawa autorskie
Reklama w serwisie Statystyki Bannery Linki
Zarejestruj się  Powiedz o nas innym  Kontakt z nami  Dodaj do ulubionych  Startuj z opowiadań  Pomoc
 

www.opowiadania.pl Copyright (c) 2003-2019 by NEXAR All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prawa autorskie do publikowanych treści należą do ich autorów. Nazwy i znaki firmowe innych firm oraz produktów należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu informacyjnym.