http://www.opowiadania.pl/  

Zarejestruj się  Powiedz o nas innym  Kontakt z nami  Dodaj do ulubionych  Startuj z opowiadań  Pomoc 

 

Moje konto Moje portfolio
Ulubione opowiadania
autorzy

Strona główna Jak zacząć Chcę poczytać Chcę opublikować Autorzy Katalog opowiadań Szukaj
Sponsorowane Polecane Ranking Nagrody Poscredy Wyślij wiadomość Forum

Sponsorowane:
100

Podróż

Autor płaci:
50

  Podróżowanie to jeden z atrybutów współczesności. Czy każdy z nas jest podróżnikiem?  

UŻYTKOWNIK

Nie zalogowany
Logowanie
Załóż nowe konto

KONKURS

W styczniu nagrodą jest książka
4 pory mroku
Paweł Paliński
Powodzenia.

SPONSOROWANE

Podróż

Podróżowanie to jeden z atrybutów współczesności. Czy każdy z nas jest podróżnikiem?

Taedium vitae

Bo czymże jest życie, jeśli nie przygodą na krawędzi?

Legenda o Lerharze Smokobójcy

Jego świat legł w gruzach kiedy został obłożony uciążliwą klątwą. Jednak czy to może być, że klątwa kryje w sobie coś więcej niż złośliwość czarownicy?

Topielec

- Tak ślachetnej pani tośmy jeszcze we wsi nigdy nie mieli. Ach, szkoda będzie trochę, jak ją zeżrą. Krótkie i lekkie opowiadanie z serii Wampirojad

Dwa dni z życia wariata.

Rozważania o normalności? Co to jest normalność a co nienormalność?

Wróg

Nie zawsze wszystko jest takie, na jakie wygląda...

Miłość wyborna

Wybebeszę to z Ciebie stanowczo, metodycznie...

Nowa Atlantyda

Jedna z przyszłości futurystycznych zawartych w e-booku "Futurystyka" (Przyszłość kiepska)

Kilka naiwnych słówek o myślach kobiecych

"Błogi spokój, który głupcy mylą z nudą."

Nowa płeć

Wierszyk satyryczny

REKLAMA

grafiki on-line

WYBIERZ TYP

Opowiadanie
Powieść
Scenariusz
Poezja
Dramat
Poradnik
Felieton
Reportaż
Komentarz
Inny

CZYTAJ

NOWE OPOWIAD.
NOWE TYTUŁY
POPULARNE
NAJLEPSZE
LOSOWE

ON-LINE

Serwis przegląda:
1673
użytkowników.

Gości:
1673
Zalogowanych:
0
Użytkownicy on-line

REKLAMA

POZYCJA: 78715

78715

Uchodźcy, Kopacz i feministki

wersja do druku

wyślij do znajomych

brak ocen

pokaż komentarze

dodaj do ulubionych

Data
15-09-27

Typ
K
-komentarz
Kategoria
Aktualności/Środowisko/Polityka
Rozmiar
4 kb
Czytane
6452
Głosy
0
Ocena
0.00

Zmiany
15-10-21

Dostęp
W -wszyscy
Przeznaczenie
W-dla wszystkich

Autor: SzaryCzłowiek Podpis: Szary Człowiek
off-line wyślij wiadomość pokaż portfolio

znajdź opow. tego autora

dodaj do ulubionych autorów
Co do tak zwanych uchodźców – obowiązuje absolutna poprawność polityczna.

Opublikowany w:

27 IX 2015

KOMENTARZE

znalezionych: 21 na 3 stronach
pierwsza   poprzednia poprzednia   1  2  3    następna następna  ostatnia

237468
17-10-29

-

Konto usunięte
Jeden z komentatorów w tym wątku zareagował jak wzorcowa Bieńkowska,Środa, czy inny Powiatowy lub lewicowy czy zielony miłośnik multikulti - na cytowaną z netu trawestację wierszyka dla dzieci pt. "Murzynek Bambo". Okazało się ,że dla tego komentatora o zacięciu Pawlika Morozowa , lub też śledczego z CZEKA i NKWD ta literacka trawestacja jest przyczynkiem do skazania mnie na ciężkie roboty w kraju krasnojarskim lub okręgu Magadan. Kopalni uranu lub złota na Syberii. Bo Sądy Karne w Rzeczypospolitej nie mają już czym się zajmować tylko parafrazami wierszyków dla dzieci. Czyli działalnością stricte literacką. I co ja na to. Ja jako były liniowy oficer zawodowy, specjalista uzbrojenia, człowiek , który nie bał się ani polskich ani sowieckich generałów - ma teraz przerazić się wizją ciężkiego więzienia o obostrzonym rygorze z powództwa jakiegoś chorego z miłości do muslimów UBywatela.
Ale, ale - nie należy tak jak ja bagatelizować sprawy. Gdy się zastanowiłem - opadły mnie czarne myśli.
Jednak reakcja tego potencjalnego donosiciela do organów ścigania wprawiła mnie w stan silnego rozstroju nerwowego. Nie mogę spać, nie mogę jeść , ręce mi się trzęsą , pocę się zlewnymi potami. Po prostu boję się, że ta wizja tjażołoj tiurmy nie jest wcale enigmatyczna a zupełnie konkretna. Traktuję to jak pocałunek śmierci cappo di tutti cappi. Wolałbym nie siedzieć w śledztwie na nodze od odwróconego taboretu, nie stać całą noc w wodzie po pas nago i w celi o temp. O stopni. Nie wiem po prostu co mnie czeka. Zaczynam pomału fiksować. Ciągle zadaję sobie pytanie : " i co to teraz będzie"? Służyłem wiele lat w wojsku , bywałem w niebezpiecznych sytuacjach ale tak się jeszcze nigdy nie bałem. Nie chcę gnić w jakiejś celi bez okienka w towarzystwie szczurów i robactwa , wolę jeden celny strzał w tył głowy.
kpt.M.Mozets specjalista uzbrojenia (jnwsws).

237461
17-10-23

22279

taktak682
off-line wyślij wiadomość pokaż portfolio
Matematyka i uchodzcy, taki temat? Proszę bardzo, spróbujemy matematyczny ciąg geometryczny tu zastosować. Abstrahując od odmiennej kultury, religii, sztuki, języka - przyjmijmy ,,tylko,, 100 000 uchodźców, samych mężczyzn - przecież to niewielka ilość jak na 37 milionowy kraj. Następnym humanitarnym ruchem byłoby pozwolić im na sprowadzenie kobiet i już mamy 200 000 tysięcy uchodźców.. Niech każdy z nich ma ,,tylko, 4 dzieci na przykład 2 chłopców i 2 dziewczynki (przecież to niewiele, prawda?)... Następnie przyjmijmy 30 lat, jako jedne pokolenie (stale się już będziemy tym czasookresem posługiwać)...Po 30 latach mamy 200 000 tysięcy młodych mężczyzn i 200 000 młodych kobiet...Po 60 latach od przyjęcia pierwszych uchodźców, przy modelu rodziny 2 chłopców i 2 dziewczynki mamy 400 000 młodych mężczyzn i 400 000 młodych kobiet - nie integrujących się przykładowo w ogóle z narodem polskim... Po 90 latach mamy 800 0000 mężczyzn i 800 000 tysięcy młodych kobiet, nie licząc poprzednich pokoleń... po 120 latach mamy milion 600 tysięcy mężczyzn i milion 600 kobiet... Po 150 latach, 3 miliony 600 tysiecy mezczyzn i 3 miliony 600 tysięcy kobiet.. Po 180 latach mamy 7 milionow mężczyzn 200 tysiecy i 7 milionow 200 tysięcy kobiet (uchodźców)... Po 210 latach 14 milionow 400 tysięcy mężczyzn i 14 milionow 400 kobiet... Po 240 latach mamy 28 milionow 800 tysięcy mężczyzn i 28 milionow 800 tysięcy kobiet...Po 270 latach... Nie muszę chyba liczyć, bo każdy zrozumie, że nie ma Polaków w Polsce... Chyba nikt się nie obrazi na matematykę i prokuratora mi na ,,łeb,, nie ściągnie za prosty ciąg geometryczny... Pozdrawiam taktak682

237458
17-10-19

-

Konto usunięte
Twój komentarz jest na swój sposób cenny i potrzebny. Za pisanie prawdy nikogo w tym kraju nie zamykają - jeszcze. Mam nadzieję, że będziesz pisał więcej, lepiej i nie zboczysz z wyznaczonej drogi.

Osobiście wystawiłbym 5,0 ale wiem, że ocenianie komentarzy nie jest modne. pzdr

237457
17-10-16

2745

Artur Dubis
off-line wyślij wiadomość pokaż portfolio
Mozets, klepiesz za jakimiś idiotami na zasadzie kopiuj-wklej, nie używając do tego mózgu. W dodatku obrażasz muzułmanów, których - jako zapewne katolik powinieneś to wiedzieć - Jan Paweł II bardzo szanował.
Widzisz, ja zadałem sobie trud i poszukałem pewnych informacji. Na 5 milionów muzułmanów w Niemczech, zanotowano tylko cztery (słownie CZTERY) ataki na tle ideologicznym. To zaledwie 0.00007% z tych PIĘCIU MILIONÓW.
Wrzucanie wszystkich do jednego wora świadczy o tym, że coś z Tobą nie tak. Może uczyń tak samo z Polakami katolikami - w 2015 było 502 zabójstw (0.0013% na 38 mln, więc więcej niż owe 0.00007%, które wywołuje u Ciebie taką nienawiść). 25% obywateli państw UE odsiadujących wyroki w Wielkiej Brytanii to Polacy. Coś się więc tak uczepił tych muzułmanów? Bo to takie ostatnio modne? Nawet sam nic nie wymyślisz, tylko wrzucasz jakieś wierszydła, które podchodzą pod art 257 KK:
"Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."
Radziłbym wraz ze mną napisać do administracji tej strony z prośbą u usunięcie Twojego wierszydła. W przypadku gdy będzie wisiał dłużej niż tydzień zgłoszę naruszenie prawa do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych z prośbą o złożenie doniesienia do prokuratury. W przypadku gdyby mi odmówiono (w co wątpię), uczynię to osobiście.
Pozdrawiam.

237454
17-10-16

-

Konto usunięte
Do tak tak:
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен!

237441
17-10-08

-

Konto usunięte
Imigrant z trzema żonami i szesnaściorgiem (!) dzieci dostał od Szwecji mieszkania za... PÓŁTORA MILIONA EURO!
http://www.pudelek.pl/artykul/117404/imigrant_z_trzema_zonami_i_szesnasciorgiem__dzieci_dosta
l_od_szwecji_mieszkania_za_poltora_miliona_euro/

237093
16-11-10

-

Konto usunięte
Mój znajomy Polak - jednocześnie od wielu lat obywatel szwedzki od kilkunastu lat mieszkający i pracujący w Szwecji przekazał mi wiadomość, która może zainteresować nas, jako obywateli Republiki o przepisach w państwie , które nominalnie jest Monarchią ( socjalistyczną).
A faktycznie staczającym się w objęcia socjaldemokratycznych odmętów państwem o nieustalonym obliczu politycznym i gospodarczym. Niby neutralnym politycznie, wojskowo i światopoglądowo. Kraju będącym do niedawna marzeniem obywateli Europy środkowo-wschodniej jako miejsce pracy, życia, zamieszkania. Tak było jeszcze do czasów Olofa Palmego. On pierwszy ( mimo, że pochodził ze szwedzkiej arystokracji) został ukąszony przez bolszewickie idee i chyba dlatego zginął.
Dalej już pooooooszło...
Do władzy dobrali się zieloni, socjaldemokraci i wszelkie inne indywidua , które u nas można znaleźć w zakodowanych postkomunistach, ruchach homoseksualnych, feministycznych itp. Czyli jako to określił baćka Dżugaszwilli ( ksywa „Soso” vel „Stalin”) - faszyści.
Bo według niego socjaldemokracja to odmiana faszyzmu.
Obywatele Szwecji stracili instynkt samozachowawczy i wolę walki. Są spolegliwi do absurdu, zastraszeni przez indoktrynację i dezinformację rządzących. Ich dziennik Trybuna głosi treści tak wyprane z prawdy jak za CCCP rosyjska „Prawda”. Przy ich cenzurze nasza dawna ul. Mysia to malutki pikuś. Naród ( jeśli tak jeszcze można powiedzieć – bo na ponad 8 mln Szwedów jest tam już prawie 2 mln nachodźców ) stracił wolę walki i prawie że - poczucie tożsamości. Ostatni raz „walczyli” pod Częstochową – gdzie dostali bęcki. Później była już tylko kolaboracja z okupantami. A to przecież naród dzielny, mądry i pracowity.
Ale ad rem:
Polako-Szwed o którym mówię wyjechał tam w roku 2000 jako dość młody człowiek po studiach na Poznańskim AWF i II stopniu specjalizacji tj. Rehabilitacji Narządów Ruchu we Wrocławiu. Wyjechał tam z bardzo dobrą znajomością języka szwedzkiego, dobrą z angielskiego i z rodziną (żoną technikiem dentystycznym i malutkim 1 miesięcznym dzieckiem) . W Polsce zdążył jeszcze ukończyć następny fakultet na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu – na Wydziale Prawa Karnego tj. Resocjalizację i Pedagogikę skazanych.
W Szwecji zaczął mimo to - jak wszyscy obywatele II kategorii – czyli od budowy ( szlifowanie i malowanie parkietów) , sprzątania po nocach restauracji , malowania pomieszczeń biurowych. Szczególnie w lipcu i sierpniu – kiedy to połowa Szwedów idzie na urlop w lipcu, a druga połowa w sierpniu. Jego żona prawie po roku dostała dopiero pracę w swoim zawodzie czyli technika dentystycznego. Na które zapotrzebowanie jak i na lekarzy jest w Szwecji dość spore. Ale dlaczego musiała błagać o to, mimo że pokazywane przez nią prace ( kolejnym ośrodkom) oceniane były jako niezwykle staranne i na wysokim poziomie wykonawczym i estetycznym. Pomału przenieśli się z dość wysokiego standardu mieszkania w bloku ( ale bardzo drogiego) do własnego domku na przedmieściu w uroczym otoczeniu. W roku 2016 domek mieli już prawie całkowicie spłacony w banku. Polak dostał po roku “budowlanki” pracę w zawodzie rehabilitanta w zakładzie dla młodzieży ze schorzeniami Down’a i autyzmu. Żona i tak zarabiała więcej od niego – pomimo sporych zarobków obojga.
Polak skończył w Szwecji następny fakultet w Upssali – psychologię – przydatną w jego zawodzie z chorymi i jeszcze 1,5 roczne studia pielęgniarskie – by na dyżurach móc wykonywać samodzielnie iniekcje i zabiegi u nas zarezerwowane często tylko dla lekarzy.
( Było to dodatkowo płacone). Pojawiło się następne dzieciątko – w Szwecji – rzadkość.
Szwecja na podstawie umów od wielu lat przyjmowała obcokrajowców z Afryki i Bliskiego Wschodu. Jakoś to się rozpływało „po kościach” , dzielnice muzułmanów rozrastały się w największych miastach Szwecji tworząc zamknięte państwa- miasta . Jednak na zewnątrz muslimy nie były agresywne ( jeszcze...) . Czarnoskórzy ( w dużo mniejszym procencie) nie tworzyli gett ale trzymali się razem. Często widziałem ich w małym kościółku katolickim w niedzielę . Byli czyściutko ubrani , z miłymi grzecznymi dziećmi – które podawały białasom ( jak i rodzice) malutkie, ciepłe, szuwaksowate rączki na moment „przekażcie sobie znak pokoju”.
Było miło.
I się skończyło. Ruszyła lawina sterowana przez siły możnych tego świata. I Szwecja zaczęła poprzez most z Danią przyjmować inwazję – jak leci – bez żadnej kontroli. Nie ma już nawet w małych miastach Szwecji spokoju na ulicach. Polodowcowy chłód i spokój Szwedów ginie w agresywnym i hałaśliwym, groźnym tłumie muzułmanów. Są wszędzie. To głównie młodzi chłopcy i mężczyźni do 25 lat. Którzy winni walczyć o swoje państwa. I o porządek w nich. A Europa powinna w regionach tych krajów tworzyć enklawy dla uchodzących przed wojną rodzin i dzieci. W Szwecji mnożą się gwałty i zabójstwa dokonywane przez muslimów. Nauczyciele i policjanci zwalniają się z pracy z powodu niemożności wypełniania swoich obowiązków. A są to zawody dobrze płatne. Szaleje cenzura i zastraszanie swoich obywateli. W „Trybunie” można poczytać artykuły jakby żywcem przedrukowane z PRL-owskiej „Trybuny Ludu”. Jak się pisze o gwałcie czy zabójstwie nie podawana jest narodowość sprawcy. Często nie ponosi on kary . Gwałt na młodym chłopcu ( 12- latku) na pływalni w Borlange np. jest tłumaczony zwyczajami w państwach muzułmańskich. Żona Polako-Szweda od ponad roku robi mostki i protezy za darmo tylko dla muslimów - poza kolejnością. Po 12 godzin dziennie . Plecy ją bolą od schylania nad pracą. A Szwedzi zeszli do roli Polaków. Czekają na „to” – do półtora roku. Skończyły się beztroskie wypady do marketów, wyjazdy z dziećmi na pływalnie i place zabaw . Teraz wszędzie, nawet na zakupy – cała rodzina jedzie w komplecie w ochronie głowy rodziny – która ma czarny pas w karate ale mówi, że to można na śmietnik wyrzucić jak otoczy cię chmara wyrostków muzułmańskich w wieku 12 – 15 lat dowodzonych przez 17 latka – który być może w Afganistanie ucinał głowy maczetą. I zrobią z tobą co zechcą. Wzywanie policji nie ma sensu . Nie przyjedzie, lub przyjedzie po godzinie. Jeśli odpowiesz na nóż – nożem – ty będziesz winny a muslim śmiejąc ci się w oczy odejdzie wolny. Szwedzi wykupują środki uspokajające w ogromnych ilościach i alkohol ( działa podobnie) . Alkohol jest w Szwecji bardzo drogi i trudno dostępny. Nie stoi na wystawach. Polako- Szwed zawozi żonę do pracy i przywozi wieczorem. Polako - Szwed zaczął się zastanawiać jaka przyszłość czeka małą córeczkę w Szwecji i kilkunastoletniego syna. W Szwecji , która za parę lat może mieć w parlamencie przewagę muzułmanów. Polako-Szwed w skrzynce pocztowej swojego domku dostaje ulotki muzułmańskie nakazujące przejście na islam – i jednocześni grożące w wypadku nie wykonania – wyrżnięciem całej rodziny i spaleniem jej na zgliszczach ich własnego domu.
Policja bagatelizuje te doniesienia. Mówi o tym tylko internet i niektóra prasa zagraniczna ( niezależna). Springer mówi to samo co szwedzka „Trybuna”.
Polako-Szwed podejmuje ciężką decyzje o powrocie do kraju. Kupuje dom w Polsce i oczywiście zameldowuje się w nim zgodnie z polskim prawem. „Szwedzki ZUS” natychmiast wyłapuje ten fakt , bo Szwedo –Polak sprzedaje również dom w Szwecji. Czyli nie ma adresu w Szwecji ale dalej jeszcze pracuje, dom przekaże dopiero nowemu właścicielowi za 2 miesiące zgodnie z umową. Dzieci chodzą do przedszkola i do szkoły. Żona i dzieci są jeszcze zameldowane i mają opiekę medyczna w Szwecji. Natomiast Polako-Szwed już musi płacić za wizytę u lekarza w Szwecji kilka tysięcy koron. Jeszcze pracując w szwedzkim ośrodku zdrowia. Śmieszne ? – nie za bardzo. Dodatkowo gdy kolegom Szwedom w pracy tłumaczy, że sami zakładają sobie pętlę na szyję – mówią do niego „faszysto” i „rasisto” . W cztery oczy przyznają mu rację ale boją się mówić głośno. Czeka go przeprowadzka , samolot i prom – można złamać nogę czy coś w tym sensie. Więc Polako-Szwed wykupuje w Polsce ubezpieczenie prywatne na pobyt w Szwecji . I dalej pracuje do chwili wyjazdu. Dzwoni do „ichniego” ZUS-u. Miła pani spokojnie tłumaczy , że takie jest prawo. Polako-Szwed pyta czy on ma prawa obywatela szwedzkiego mając obywatelstwo szwedzkie. Pani odpowiada – tak. Ale nie ubezpieczenie – bo nie ma formalnie stałego zamieszkania w Szwecji. Polako-Szwed pyta czy ma prawa przynajmniej takie jakie muzułmanie – którzy wszystko prawie mają za darmo. Pani śmieje się i doradza mu złożenie wniosku o uznanie za uchodźcę.

Sic!!! Bareja w szwedzkim wydaniu. Albo Pies – czyli Kot Tyma...

W dzielnicy Sztokholmu była dobra dzielnica gdzie mieszkali staruszkowie od młodości dbający o swoje domy. Zbliżając się do starości włożyli spore pieniądze w dostosowanie tych domów do przewidywanej niedołężności. Windy, podjazdy, schody, łazienki , wysokie sedesy, poręcze, sypialnie z regulowanymi materacami, czujniki nie wyłączonych kuchni, dymu, pożaru, itp. Niezależne zasilania awaryjne oświetlenia. Na „wsiakoj słuczaj” jak mawiają nasi przyjaciele ze wschodu. Władze Sztokholmu nie mają już miejsc w hotelach ( często luksusowych), domach, willach, osiedlach, koszarach, dla muslimów. Podjęły więc decyzję by to całe osiedle staruszków porozrzucać po całej Szwecji - po domach starców ( dość dobrych trzeba przyznać) . Wyszli z założenia, że staruszkowie nie będą mieli siły upominać się i krzyczeć, protestować. A jak któryś się mocniej zdenerwuje – to umrze i po kłopocie.
W Szwecji był już po Olofie Palme okres w Szwecji – gdy ekonomia siadła, domy straciły na wartości i właściciele odnosili do banków klucze od domów, nie mogąc spłacić ogromnych rat i chcąc uniknąć zadłużenia. Wtedy to zespół Abba wyjechał ze Szwecji – nie chcąc stracić ogromnych zarobionych pieniędzy , które to raczkująca dopiero socjaldemokracja chciała im zagrabić. W imię swoich bolszewizujących utopijnych zamiarów i politycznych planów.
Jednak Polako-Szwed mieszkając tam wiele lat zauważa rodzenie się buntu szczególnie odłamów narodowych. Czym to się skończy – nie wiadomo. Czują się zniewoleni jak Polako-Szwed. Który zrozumiał słowa polskiego poety :
„lepszy w wolności kąsek lada jaki – niźli w niewoli przysmaki”.

236005
15-10-13

9673

Kern
off-line wyślij wiadomość pokaż portfolio
"Ale Polacy PRACUJĄ" - tak, to racja. Zastanawia mnie ilu przyjechałoby tu uchodźców z zapewnioną pracą. Mimo bezrobocia dałoby się pewnie znaleźć coś przy wyrębie, zbieraniu truskawek czy naprawianiu wałów przeciwpowodziowych.
"Ironią jest to, że lewica " - rzeczywiście, choć ja bym to nazwał raczej głupotą.

P.S. Rozumiem, że zgadzasz się z moim punktem widzenia. Jestem wzruszony.

Odpowiedź autora (15-10-14)

Najczęściej mamy inne punkty widzenia, ale to nie znaczy, że czasem nie możemy w czymś się zgodzić :)
Może Cię zaskoczę, ale cenię sobie Twoje komentarze pomimo tego, że często nie zgadzamy się z sobą. Twoje wypowiedzi są na temat i nawet jeśli czasem są trochę złośliwe - nie wyzywasz mnie tylko dlatego że mam inne poglądy.

Pozdrawiam :)

236002
15-10-12

22279

taktak682
off-line wyślij wiadomość pokaż portfolio
Troll to jesteś ty, pisząc takie prowokacyjne bzdury... I nie pouczaj mnie gówniarzu, bo gówno wiesz o polityce i ludziach...taktak682

Odpowiedź autora (15-10-13)

Takimi właśnie wpisami udowadniasz że jednak jesteś trollem.

Umiesz tylko obrażać ludzi, nie umiesz natomiast rozmawiać na argumenty.

Napisałeś aż cztery "komentarze" pod moją publikacją o uchodźcach i w żadnym nie odniosłeś się ani jednym zdaniem do tematyki uchodźców.
Jedyne co zrobiłeś - to trollowałeś próbując zmienić temat, a gdy to ci się nie udało zacząłeś mnie obrażać i żądać od admina aby usunął mój tekst. Bo oczywiście (według ciebie) rację masz tylko ty a wszyscy inni to głupki i gówniarze.

Pozwól, że czytelnicy sami ocenią kto tu jest gówniarzem.

236001
15-10-11

22279

taktak682
off-line wyślij wiadomość pokaż portfolio
Panie admin miej pan litość i ,,zdejm,, pan te polityczne wypociny z pierwszego miejsca sponsorowanych... ,,Wisi,, to już tu tydzień. Nie ma jakiś ambitniejszych dzieł literackich, czy chociażby wierszyka dla babci, by to zastąpić? Kto miał przeczytać - dawno przeczytał... A pan panie Kern, niech posłucha lepiej jak witał papieża prezydent Obama i jego żona na lotnisku(nikogo tam nie wita) i co jej się wymsknęło nieopacznie, co wszyscy wzięli za żart, a jest prawdą, a rzekła tak:,, Witamy władcę świata, najpotężniejszego spośród ludzi na ziemi,,...taktak682

Odpowiedź autora (15-10-12)

Tylko taktak682 ma prawo wypowiadać się na portalu opowiadania.pl ?

Wypowiadaj się chociaż na temat, a nie jak zwykle tylko trollujesz...

Powtórzę ci jeszcze raz: publikacja jest o UCHODŹCACH, więc niech twoje komentarze dotyczą tzw. "UCHODŹCÓW" a nie papieża, Obamy, Dudy, UFO, rosołu, babci itp.

Dopóki wygłaszasz monologi nie na temat - będę cię traktował jak trolla.

znalezionych: 21 na 3 stronach
pierwsza   poprzednia poprzednia   1  2  3    następna następna  ostatnia
Taedium vitae Legenda o Lerharze Smokobójcy Topielec
Bo czymże jest życie, jeśli nie przygodą na krawędzi? Jego świat legł w gruzach kiedy został obłożony uciążliwą klątwą. Jednak czy to może być, że klątwa kryje w sobie coś więcej niż złośliwość czarownicy? - Tak ślachetnej pani tośmy jeszcze we wsi nigdy nie mieli. Ach, szkoda będzie trochę, jak ją zeżrą. Krótkie i lekkie opowiadanie z serii Wampirojad
Sponsorowane: 65
Auto płaci: 65
Sponsorowane: 50
Auto płaci: 500
Sponsorowane: 16

 

grafiki on-line

KATEGORIE:

więcej >

Akcja
Dla dzieci
Fantastyka
Filozofia
Finanse
Historia
Horror
Komedia
Kryminał
Kultura
Medycyna
Melodramat
Militaria
Mitologia
Muzyka
Nauka
Opowiadania.pl
Polityka
Przygoda
Religia
Romans
Thriller
Wojna
Zbrodnia
O firmie Polityka prywatności Umowa użytkownika serwisu Prawa autorskie
Reklama w serwisie Statystyki Bannery Linki
Zarejestruj się  Powiedz o nas innym  Kontakt z nami  Dodaj do ulubionych  Startuj z opowiadań  Pomoc
 

www.opowiadania.pl Copyright (c) 2003-2019 by NEXAR All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prawa autorskie do publikowanych treści należą do ich autorów. Nazwy i znaki firmowe innych firm oraz produktów należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu informacyjnym.